Αθλητικό σχοινί για άλματα επαγγελματική ρυθμιζόμενη ταχύτητα άλμα για άλματα για εσωτερική και εξωτερική άσκηση φυσικής κατάστασης
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα: | Rowgee |
| Πιστοποίηση: | CE RoSH |
| Αριθμό μοντέλου: | KSX-TS3 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμάχιο |
|---|---|
| Τιμή: | $2.5/pieces 2-1999 pieces |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χρωματικό κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 7~10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Λαβή: | 160x32 χιλιοστά | Υλικό λαβής: | PP+EVA |
|---|---|---|---|
| Διάστημα σχοινιού: | 3000x4,5 mm (προσαρμόσιμο) | υλικό σχοινί: | PVC με ατσάλινο σύρμα |
| Αφαίρετα βάρη: | 80g/pc,160g/pair, Χάλυβας με ψευδαργύρισμα | Μέθοδος συσκευασίας: | Τσάντα PE |
| Βάρος προϊόντος: | 325 g/παρτίδα | Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 60x47x22cm/0.062CBM |
| ΒΔ: | 17.20 κιλά | GW: | 180,0 kg |
| Χρώμα: | Μαύρος | ||
| Επισημαίνω: | Αλυσίδα για άλματα εσωτερικής και εξωτερικής γυμναστικής,Επαγγελματικό ρυθμιζόμενο σχοινί για άλματα ταχύτητας,Ρυθμίσιμη ταχύτητα για άλμα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Επαγγελματικό Σχοινάκι Γυμναστικής με Ρυθμιζόμενη Ταχύτητα
![]()
| Όνομα προϊόντος | Σχοινάκι |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Βάρος | 325g |
| Διαστάσεις Λαβής | PP+EVA |
| Σχοινί | PVC+ΧΑΛΥΒΑΣ |
| Διαστάσεις Λαβής | 160x32mm |
| Διαστάσεις Σχοινιού | 3000x4.5mm (ρυθμιζόμενο) |
| Αφαιρούμενα Βάρη | 80g/τεμ, 160g/ζεύγος, Χάλυβας με επινικέλωση |
![]()
![]()
![]()
Συμβουλές για το σχοινάκι
Μέθοδος/Βήματα
Προετοιμασία πριν το σχοινάκι
Παρόλο που το σχοινάκι είναι βαρετό και μονότονο, είναι ένας καλός βοηθός για απώλεια βάρους επειδή δεν επηρεάζεται από τον καιρό και την τοποθεσία.
① Αν μπορείτε να κάνετε σχοινάκι, είναι καλύτερο να φτιάξετε ένα φλιτζάνι πράσινο τσάι πριν από το σχοινάκι, το οποίο μπορεί να ενισχύσει περαιτέρω την επίδραση της άσκησης.
② Αν ο καιρός είναι λίγο κρύος, είναι καλύτερο να φορέσετε ένα επιπλέον μπουφάν για να αποφύγετε τον ιδρώτα και το κρύωμα, και μπορεί επίσης να επιταχύνει την εφίδρωση.
③ Κάντε μερικές απλές κινήσεις, όπως στρίψιμο της μέσης, τέντωμα των ποδιών κ.λπ., για 5 έως 10 λεπτά μέχρι το σώμα σας να ιδρώσει ελαφρώς.
④Είναι καλύτερο να επιλέξετε ένα σχοινί με το σωστό μήκος, ούτε πολύ μακρύ ούτε πολύ κοντό. Είναι καλύτερο να φοράτε αθλητικά παπούτσια με κάποια ελαστική αντικραδασμική προστασία όταν κάνετε σχοινάκι.
![]()
![]()
Με παράδοση από το 2015, η Rowgee προσφέρει σχοινάκια υψηλής ποιότητας σε προσιτές τιμές για να βοηθήσει τους πελάτες μας να βελτιώσουν την υγεία τους.
Η Rowgee ξεκίνησε το 2015, αποφασίσαμε να επικεντρωθούμε στο να βοηθήσουμε ανθρώπους όλων των ηλικιών να βελτιώσουν την ποιότητα ζωής τους μέσω του σχοινιού. Ξεκινήσαμε αυτήν την εταιρεία με την ειλικρινή ελπίδα ότι θα γίνουμε κορυφαία πηγή για προϊόντα και υπηρεσίες σχοινιού.
Έχουμε πάθος για αυτό που κάνουμε και θέλουμε να το μεταδώσουμε σε εσάς. Οι υπέροχοι άνθρωποι πίσω από την Rowgee είναι εδώ για να διασφαλίσουν ότι θα λάβετε αυτό που θέλετε – όπως το θέλετε. Οι άνθρωποί μας πιστεύουν ότι κάθε πελάτης αξίζει την πλήρη προσοχή μας.
Είμαστε πολύ περήφανοι για τα προϊόντα μας. Η Rowgee προσφέρει προϊόντα σχοινιού υψηλής ποιότητας σε προσιτές τιμές.
![]()
Μετά από περισσότερα από 20 χρόνια ανάπτυξης, η εταιρεία μας έχει συσσωρεύσει πολυάριθμους πελάτες και συνεχίζει να συνεργάζεται φιλικά. Αυτοί περιλαμβάνουν μερικές γνωστές μάρκες, όπως Decathlon, TESCO, Kappa, κ.λπ.
Η εταιρεία μας ακολουθεί την επιχειρηματική φιλοσοφία του "win-win" και "οι λεπτομέρειες καθορίζουν την επιτυχία ή την αποτυχία", η οποία γίνεται ο ακρογωνιαίος λίθος της συνεχούς βελτιστοποίησης και προόδου μας.
![]()
Έγχρωμο κουτί
Η συσκευασία ενός προϊόντος όχι μόνο χρησιμεύει για την εισαγωγή του προϊόντος, αλλά προωθεί επίσης την κουλτούρα της εταιρείας, αναδεικνύει την προσωπικότητα και την οικειότητα.
Εδώ είναι η έγχρωμη συσκευασία μας (εσωτερική συσκευασία: διάφανη τσάντα PP / φορητή τσάντα με φερμουάρ / φορητή τσάντα με κορδόνι)
Φίλοι που χρειάζονται προσαρμοσμένη συσκευασία μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή!
![]()
![]()
Επιδιώκουμε το πνεύμα της αριστείας στη δημιουργία, το πνεύμα της συνεχούς βελτίωσης στην ποιότητα και το πνεύμα της εξυπηρέτησης πρώτα στον πελάτη, το οποίο είναι το πνεύμα της δεξιοτεχνίας.
Κάθε διαδικασία υποβάλλεται σε αυστηρό ποιοτικό έλεγχο και έλεγχο.
![]()
Για να επικοινωνήσουμε μαζί σας
Σας ευχαριστούμε για την επίσκεψή σας στον ιστότοπό μας.
Παρακαλούμε σημειώστε ότι η ομάδα υποστήριξής μας εργάζεται από Δευτέρα έως Παρασκευή και μπορεί να χρειαστούν έως και 1-3 εργάσιμες ημέρες για απάντηση, καθώς τα ερωτήματά μας απαντώνται με χρονολογική σειρά.
Για να διασφαλίσουμε ότι μπορούμε να επιλύσουμε γρήγορα το ερώτημά σας, ελέγξτε ότι έχετε παράσχει τις ακόλουθες πληροφορίες:
1. Αριθμός μοντέλου προϊόντος ή φωτογραφίες
2. Ποσότητα αγοράς
3. Υπάρχει προωθητής φορτίου/αποστολή στο λιμάνι
4. Τα στοιχεία επικοινωνίας σας
5. Οποιεσδήποτε άλλες απαιτήσεις
Εάν έχετε ήδη παράσχει τις παραπάνω πληροφορίες, θα επικοινωνήσουμε μαζί σας σύντομα.
![]()








