Αναπηδητικό σχοινί ρυθμιζόμενου μήκους με μαλακό νάιλον σχοινί με χάντρες και κυματιστό σχεδιασμό λαβής που εξασφαλίζει άνετο κράτημα και αποτελεσματικές προπονήσεις
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα: | Rowgee |
| Πιστοποίηση: | CE RoSH |
| Αριθμό μοντέλου: | ΚΣΧ-LS07 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμάχιο |
|---|---|
| Τιμή: | $3.1/pieces 2-1999 pieces |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χρωματικό κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 έως 10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 τεμάχια ανά μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Λαβή: | 166x26 χιλιοστά | Υλικό λαβής: | PP+TPE |
|---|---|---|---|
| Διάστημα σχοινιού: | 2600 mm (διαμορφώσιμο) | Σφαιρίδιο: | 127 κομμάτια |
| Υλικό χάντρας: | PVC | Βάρος προϊόντος: | 115 g/παρτίδα |
| Μέθοδος συσκευασίας: | Τσάντα PE | Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 47x32x32cm/0.048CBM |
| ΒΔ: | 5.18 κιλά | GW: | 50,70 kg |
| Επισημαίνω: | Απαλλαγμένο από σύγχυση σχοινί για άλματα,Υγιεινής μαλακό κομματιωμένο σχοινί,Ασκήσεις Μεγάλης Εντατικότητας |
||
Περιγραφή προϊόντων
Σχοινάκι με χάντρες για προπονήσεις υψηλής έντασης, χωρίς μπερδέματα, σχοινάκι γυμναστικής με μαλακές χάντρες
![]()
| Όνομα προϊόντος | KSX-LS07 |
| Λαβή | 166x26mm, PP+TPE |
| Χρώμα | Ροζ |
| Σχοινί | 2600mm (ρυθμιζόμενο), NYLON |
| Χάντρα | 127τμχ, PVC |
| Χαρακτηριστικά | 1. Μαλακό σχοινί με χάντρες, ΟΧΙ εύκολο να μπερδευτεί και να κάνει κόμπους 2. Καλή ευελιξία και ελαστικότητα των χαντρών, όχι εύκολο να τραυματίσει 3. Σχεδιασμός λαβής κυματιστός, ταιριάζει στα χέρια των παιδιών 4. Το μήκος του σχοινιού μπορεί να ρυθμιστεί για να ταιριάζει σε διαφορετικά ύψη |
| Βάρος προϊόντος | 115g/σετ |
| Μέθοδος συσκευασίας | PE BAG |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Παράδοση από το 2015, η Rowgee παρέχει σχοινιά υψηλής ποιότητας σε προσιτές τιμές για να βοηθήσει τους πελάτες μας να βελτιώσουν την υγεία τους.
Η Rowgee ξεκίνησε το 2015, αποφασίσαμε να στραφούμε στο να βοηθήσουμε ανθρώπους όλων των ηλικιών να βελτιώσουν την ποιότητα ζωής τους μέσω του σχοινιού. Ξεκινήσαμε αυτήν την εταιρεία με την ειλικρινή ελπίδα ότι θα γίνουμε κορυφαία πηγή για προϊόντα και υπηρεσίες σχοινιού.
Έχουμε πάθος για αυτό που κάνουμε και θέλουμε να το μεταδώσουμε σε εσάς. Οι υπέροχοι άνθρωποι πίσω από την Rowgee είναι εδώ για να διασφαλίσουν ότι θα λάβετε αυτό που θέλετε - όπως το θέλετε. Οι άνθρωποί μας πιστεύουν ότι κάθε πελάτης αξίζει την πλήρη προσοχή μας.
Είμαστε πολύ περήφανοι για τα προϊόντα μας. Η Rowgee προσφέρει προϊόντα σχοινιού υψηλής ποιότητας σε προσιτές τιμές.
![]()
![]()
Κουτί συσκευασίας
Η συσκευασία ενός προϊόντος όχι μόνο χρησιμεύει στην εισαγωγή του προϊόντος, αλλά προωθεί επίσης την κουλτούρα της εταιρείας, αναδεικνύει την προσωπικότητα και την οικειότητα.
Εδώ είναι η συσκευασία μας σε χρωματιστό κουτί (ενσωματωμένη συσκευασία: διάφανη τσάντα PP / φορητή τσάντα με φερμουάρ / φορητή τσάντα με κορδόνι)
Φίλοι που χρειάζονται προσαρμοσμένη συσκευασία μπορούν να επικοινωνήσουν μαζί μας οποιαδήποτε στιγμή!
![]()
![]()
Υπηρεσία
Σας ευχαριστούμε που επισκεφθήκατε την ιστοσελίδα μας.
Παρακαλούμε σημειώστε ότι η ομάδα υποστήριξής μας εργάζεται από Δευτέρα έως Παρασκευή και μπορεί να χρειαστούν έως και 1-3 εργάσιμες ημέρες για μια απάντηση, καθώς οι ερωτήσεις μας απαντώνται με χρονολογική σειρά.
Για να διασφαλίσουμε ότι μπορούμε να επιλύσουμε την ερώτησή σας γρήγορα, ελέγξτε ότι έχετε παράσχει τις ακόλουθες πληροφορίες:
1. Αριθμός μοντέλου προϊόντος ή φωτογραφίες
2. Ποσότητα αγοράς
3. Υπάρχει προωθητής φορτίου / αποστολή στο λιμάνι
4. Τα στοιχεία επικοινωνίας σας
5. Οποιεσδήποτε άλλες απαιτήσεις
Εάν έχετε ήδη παράσχει τις παραπάνω πληροφορίες, θα επικοινωνήσουμε μαζί σας σύντομα.
1. Μπορείτε να φτιάξετε προσαρμοσμένα προϊόντα και συσκευασία ?
Ναι, παρέχουμε υπηρεσία OEM, ανεξάρτητα από τα προϊόντα ή τη συσκευασία
2. Τι γίνεται με την πληρωμή ?
T/T 30% προκαταβολή, το υπόλοιπο πριν από την αποστολή LC με όψη Western Union
3. Τι γίνεται με το δείγμα και το κόστος αποστολής ?
1~2τμχ δείγματα αποθέματος θα είναι δωρεάν, το κόστος αποστολής από την πλευρά σας. Δείγμα σε απόθεμα σε 3 ημέρες, προσαρμοσμένο
δείγμα 5-7 ημέρες.
4. Τι γίνεται με την περίοδο εγγύησης ποιότητας και την εξυπηρέτηση μετά την πώληση ?
365 ημέρες μετά την πώληση, θα αναλάβουμε 100% την ευθύνη για την ποιότητα εκτός από την ανθρώπινη ζημιά.
5. Ποιο είναι το πρότυπο ελέγχου ποιότητας ?
Δεσμευόμαστε να εφαρμόζουμε αυστηρά τα διεθνή πρότυπα ελέγχου ποιότητας , ως προδιαγραφές επιθεώρησης εμπορευμάτων για να διασφαλίσουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας
Το εσωτερικό μας πρότυπο ελέγχου ποιότητας είναι AQL: 1.5, 4.0
6. Τι γίνεται με την παράδοση ?
Η έγκαιρη παράδοση είναι η βασική μας αρχή, η ημερομηνία παράδοσης στο συμβόλαιο θα γίνει σεβαστή κατά 100%.
![]()







