Ασφάλεια Ασφάλεια Ασφάλεια Ασφάλεια Ασφάλεια Ασφάλεια Ασφάλεια Ασφάλεια
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα: | Rowgee |
| Πιστοποίηση: | CE RoSH |
| Αριθμό μοντέλου: | ΑΣCJ-01 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμάχιο |
|---|---|
| Τιμή: | $5.78/pieces 2-1999 pieces |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | χρωματικό κουτί, φουσκωτή |
| Χρόνος παράδοσης: | 7~10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 κομμάτι/κομμάτια το μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Οικιακή χρήση, γυμναστήριο, εμπορική χρήση | Μήκος: | 2.5 m (Προσωπικό), 2.8 m (Προσωπικό), 3 m (Προσωπικό), Άλλα, προσαρμογή |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικά, σχοινί PU, άλλα, ABS, σφουγγάρι, καουτσούκ, PVC, λαβή ABS, TPR | Γένος: | Για άνδρες και γυναίκες |
| is_customized: | Ναί | Τύπος έξυπνος: | Αισθητήρες, ηλεκτρονικά, ψηφιακά |
| Μετρητής άλματος: | έως 9,999 | Μετρητής κατανάλωσης θερμίδων: | έως 999 Kcal |
| Εγκατάσταση βάρους: | από 20 έως 110 kg | Εγκατάσταση συναγερμού: | από 1 έως 60 MINs |
| Υλικό λαβής: | ABS+TPE | υλικό σχοινί: | PVC/Βαμβάκι |
| Μέγεθος χειριστή: | 185*32 χιλιοστά | βάρος: | 270 γραμμάρια |
| Διάρκεια σχοινιού: | 300 εκατοστά | Λειτουργεί με μπαταρία: | 1* CR2032 |
| Επισημαίνω: | 300 εκατοστά μήκος σκοινί για άλμα,Πολυλειτουργικό ηλεκτρονικό σχοινί για άλματα,Εγκατάσταση βάρους σχοινί άλματος |
||
Περιγραφή προϊόντων
Πολυλειτουργικό ηλεκτρονικό σχοινάκι Υπολογισμός κατανάλωσης θερμίδων Ρύθμιση βάρους σχοινάκι
![]()
| Όνομα προϊόντος | Σχοινάκι |
| Μετρητής βρόχων | έως 9999 |
| Χρώμα | Ροζ |
| Διάσταση λαβής | 185*32mm |
| Σχοινί | 300cm |
| Μπαταρία | 1*CR2032" |
| Βάρος | 270g |
| Ρύθμιση χρόνου άσκησης | 1~60 λεπτά |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Τα προϊόντα της Rowgee έχουν μεγάλη ποικιλία, οι πελάτες μπορούν να επιλέξουν ό,τι θέλουν από τα υψηλής ποιότητας προϊόντα μας.
Διασφάλιση ποιότητας: Είμαστε υπερήφανοι που προσφέρουμε προϊόντα ύψιστης ποιότητας. Οι αυστηρές διαδικασίες ποιοτικού ελέγχου μας διασφαλίζουν ότι κάθε αντικείμενο πληροί ή υπερβαίνει τα βιομηχανικά πρότυπα.
Μεγάλη ποικιλία: Εξερευνήστε το εκτεταμένο απόθεμά μας προϊόντων, όπως: σχοινάκια, βηματόμετρα, αλτήρες και άλλα καταναλωτικά ηλεκτρονικά. Με μια ποικιλία προσφορών, σίγουρα θα βρείτε αυτό που χρειάζεστε.
Ανταγωνιστικές τιμές: Κατανοούμε τη σημασία της προσιτότητας. Έτσι, δεσμευόμαστε να παρέχουμε μια πιο κατάλληλη τιμή, διασφαλίζοντας παράλληλα την ποιότητα των προϊόντων.
Αποτελεσματική παραγγελία: Η φιλική προς τον χρήστη διαδικτυακή μας πλατφόρμα καθιστά την παραγγελία γρήγορη και βολική.
Αφιερωμένη υποστήριξη: Η αφοσιωμένη ομάδα υποστήριξης πελατών μας είναι πάντα έτοιμη να σας βοηθήσει με ερωτήσεις, παραγγελίες και οποιαδήποτε βοήθεια μπορεί να χρειαστείτε.
![]()
![]()
Ο πελάτης μας
![]()
![]()
![]()
![]()
Συμβουλές για το σχοινάκι
Όταν κάνετε σχοινάκι, πρέπει να προσέχετε τα ακόλουθα σημεία για να διασφαλίσετε την ασφάλεια και να μεγιστοποιήσετε το αποτέλεσμα της άσκησης:
1. Προθέρμανση: Πραγματοποιήστε επαρκή προθέρμανση πριν κάνετε σχοινάκι, όπως τρέξιμο, περιστροφή αρθρώσεων κ.λπ., για να αποφύγετε μυϊκές θλάσεις ή διαστρέμματα αρθρώσεων.
2. Ένδυση: Φορέστε κατάλληλα αθλητικά ρούχα και αθλητικά παπούτσια. Τα παπούτσια πρέπει να έχουν καλή αντικραδασμική προστασία και στήριξη για να μειώσουν την πρόσκρουση στα γόνατα και τους αστραγάλους κατά το άλμα.
3. Επιλογή σχοινιού: Επιλέξτε ένα σχοινί κατάλληλου μήκους, σταθείτε στο κέντρο του σχοινιού, σηκώστε το σχοινί και τα δύο άκρα πρέπει να φτάνουν στο ύψος του στήθους. Ένα σχοινί που είναι πολύ μακρύ ή πολύ κοντό θα επηρεάσει την απόδοση του σχοινιού.
4. Επιλογή χώρου: Επιλέξτε μια επίπεδη, μαλακή επιφάνεια για σχοινάκι, όπως αθλητικό γήπεδο ή γυμναστήριο. Αποφύγετε το σχοινάκι σε σκληρό έδαφος για να μειώσετε την πρόσκρουση στις αρθρώσεις.
5. Σωστή στάση: Κρατήστε το σώμα σας όρθιο, κοιτάξτε μπροστά, προσγειωθείτε στα μπροστινά μέρη των ποδιών σας και λυγίστε ελαφρώς τα γόνατα για να απορροφήσετε την πρόσκρουση. Γυρίστε απαλά το σχοινί με τον καρπό σας, όχι με τα χέρια σας.
Η τήρηση αυτών των προφυλάξεων μπορεί να σας βοηθήσει να εκτελέσετε ασκήσεις με σχοινάκι πιο ασφαλά και αποτελεσματικά.
1. Μπορείτε να κάνετε προσαρμοσμένα προϊόντα και συσκευασία ?
Ναι, παρέχουμε υπηρεσία OEM, ανεξάρτητα από τα προϊόντα ή τη συσκευασία
2. Τι γίνεται με την πληρωμή ?
T/T 30% προκαταβολή, το υπόλοιπο πριν από την αποστολή; LC με όψη; Western Union
3. Τι γίνεται με το δείγμα και το κόστος αποστολής ?
1~2 δείγματα αποθέματος θα είναι δωρεάν, το κόστος αποστολής από την πλευρά σας. Δείγμα σε απόθεμα σε 3 ημέρες, προσαρμοσμένο
δείγμα 5-7 ημέρες.
4. Τι γίνεται με την περίοδο εγγύησης ποιότητας και την εξυπηρέτηση μετά την πώληση ?
365 ημέρες μετά την πώληση, θα αναλάβουμε 100% την ευθύνη για την ποιότητα εκτός από τη ζημιά που προκαλείται από άνθρωπο.
5. Ποιο είναι το πρότυπο ποιοτικού ελέγχου ?
Δεσμευόμαστε να εφαρμόζουμε αυστηρά τα διεθνή πρότυπα ποιοτικού ελέγχου, όπως οι προδιαγραφές επιθεώρησης εμπορευμάτων για να διασφαλίσουμε υψηλής ποιότητας προϊόντα
Το εσωτερικό μας πρότυπο ποιοτικού ελέγχου είναι AQL: 1.5, 4.0
6. Τι γίνεται με την παράδοση ?
Η έγκαιρη παράδοση είναι η βασική μας αρχή, η ημερομηνία παράδοσης στο συμβόλαιο θα γίνει σεβαστή κατά 100%.






