Ψηφιακή Σχοινάκι Χωρίς Μπερδέματα Μαλακό Σχοινί με Χάντρες και Άνετη Κυματιστή Λαβή και Ρυθμιζόμενο Μήκος για Δραστηριότητες Φυσικής Κατάστασης
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα: | Rowgee |
| Πιστοποίηση: | CE FCC |
| Αριθμό μοντέλου: | ΚΣΧ-LS07 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμάχιο |
|---|---|
| Τιμή: | $3.1/pieces 2-1999 pieces |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | Χρωματικό κουτί |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 έως 10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 τεμάχια ανά μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Μέθοδος συσκευασίας: | Τσάντα PE | Μέγεθος χαρτοκιβωτίου: | 47x32x32cm/0.048CBM |
|---|---|---|---|
| ΒΔ: | 5.18 κιλά | GW: | 50,70 kg |
| Χρώμα: | Ροζ και Λευκό | Μεταχειριζόμενος: | Παιδί |
| Επισημαίνω: | Μέτρια άσκηση Αδυναμία,Οικιακή γυμναστική άλμα σκοινί,Σχολικό αθλητικό σχοινί |
||
Περιγραφή προϊόντων
Σχοινάκι Γυμναστικής για Ενήλικες, Χωρίς Μπερδέματα, Για Σχολείο και Σπίτι
![]()
| Όνομα προϊόντος | KSX-LS07 |
| Λαβή | 166x26mm, PP+TPE |
| Χρώμα | Ροζ |
| Σχοινί | 2600mm (ρυθμιζόμενο), ΝΑΪΛΟΝ |
| Χάντρα | 127τμχ, PVC |
| Χαρακτηριστικά | 1. Μαλακό σχοινί με χάντρες, ΔΕΝ μπερδεύεται και δεν κάνει κόμπους εύκολα 2. Καλή ευκαμψία και ελαστικότητα των χαντρών, δεν τραυματίζει εύκολα 3. Σχεδιασμός λαβής κυματιστός, ταιριάζει στα χέρια των παιδιών 4. Το μήκος του σχοινιού μπορεί να ρυθμιστεί για να ταιριάζει σε διαφορετικά ύψη |
| Βάρος προϊόντος | 115g/σετ |
| Μέθοδος συσκευασίας | ΤΣΑΝΤΑ PE |
![]()
![]()
![]()
Εφαρμογές
Το σχοινάκι δεν είναι μόνο εξοπλισμός για τις καθημερινές μας δραστηριότητες γυμναστικής, αλλά και ένα δώρο για να επιλέξετε.
![]()
![]()
Γραμμή παραγωγής σχοινιών άλματος Rowgee:
Αποτελεσματική: Δυνατότητα ολοκλήρωσης της παραγωγής μεγάλου αριθμού σχοινιών άλματος σε σύντομο χρονικό διάστημα για να διασφαλιστεί η παράδοση.
Αυτοματοποιημένη: Βελτίωση της αποδοτικότητας και της ποιότητας παραγωγής.
Τυποποιημένη: Οι γραμμές παραγωγής σχοινιών άλματος ακολουθούν συνήθως αυστηρά πρότυπα και διαδικασίες παραγωγής για να διασφαλιστεί ότι κάθε σχοινί άλματος πληροί τις απαιτήσεις ποιότητας.
Ακρίβεια: Δυνατότητα ακριβούς ελέγχου του μεγέθους, του βάρους και άλλων παραμέτρων του σχοινιού άλματος.
Επεξεργασμένη: Η ροή εργασίας στη γραμμή παραγωγής είναι συνήθως σαφώς χωρισμένη και βελτιστοποιημένη, και η διαδικασία παραγωγής από τις πρώτες ύλες έως τα τελικά προϊόντα είναι τάξη.
Βιώσιμη: Η γραμμή παραγωγής μπορεί επίσης να λαμβάνει υπόψη περιβαλλοντικούς παράγοντες και να υιοθετεί βιώσιμες μεθόδους παραγωγής για να μειώσει τον αντίκτυπο στο περιβάλλον.
Βελτιστοποιημένη: Η γραμμή παραγωγής μπορεί να βελτιστοποιείται συνεχώς για να βελτιώσει την αποδοτικότητα παραγωγής και να μειώσει το κόστος, διασφαλίζοντας παράλληλα την ποιότητα του προϊόντος.
![]()
1. Μπορείτε να κάνετε προσαρμοσμένα προϊόντα και συσκευασία;
Ναι, παρέχουμε υπηρεσία OEM, ανεξάρτητα από τα προϊόντα ή τη συσκευασία
2. Τι γίνεται με την πληρωμή;
T/T 30% προκαταβολή, το υπόλοιπο πριν από την αποστολή. LC κατά όψιν. Western Union
3. Τι γίνεται με το δείγμα και τα έξοδα αποστολής;
1~2 δείγματα αποθέματος θα είναι δωρεάν, τα έξοδα αποστολής από την πλευρά σας. Δείγμα σε απόθεμα σε 3 ημέρες, προσαρμοσμένο
δείγμα 5-7 ημέρες.
4. Τι γίνεται με την περίοδο εγγύησης ποιότητας και την εξυπηρέτηση μετά την πώληση;
365 ημέρες μετά την πώληση, θα αναλάβουμε 100% την ευθύνη της ποιότητας εκτός από τη ζημιά από ανθρώπινη παρέμβαση.
5. Ποιο είναι το πρότυπο ποιοτικού ελέγχου;
Δεσμευόμαστε να εφαρμόζουμε αυστηρά τα διεθνή πρότυπα ποιοτικού ελέγχου, όπως οι προδιαγραφές επιθεώρησης εμπορευμάτων για να διασφαλίσουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας
Το εσωτερικό μας πρότυπο ποιοτικού ελέγχου είναι AQL: 1.5, 4.0
6. Τι γίνεται με την παράδοση;
Η έγκαιρη παράδοση είναι η βασική μας αρχή, η ημερομηνία παράδοσης στο συμβόλαιο θα τηρηθεί 100%.
![]()
![]()
Η ομάδα μας
Η εταιρεία μας υποστηρίζει την ισότητα, τη φιλία και την αμοιβαία βοήθεια. Εδώ είναι φωτογραφίες από τις δραστηριότητές μας.
![]()
![]()
![]()
Οι εκθεσιακοί μας συνεργάτες
Η εταιρεία μας έχει συμμετάσχει ενεργά σε εκθέσεις αθλητικών ειδών και δώρων όλα αυτά τα χρόνια, και έχει δημιουργήσει φιλικές επιχειρηματικές σχέσεις με φίλους από διάφορες χώρες.
![]()
![]()
Υπηρεσία
Σας ευχαριστούμε που επισκεφθήκατε τον ιστότοπό μας.
Παρακαλούμε σημειώστε ότι η ομάδα υποστήριξής μας εργάζεται από Δευτέρα έως Παρασκευή και μπορεί να χρειαστούν έως και 1-3 εργάσιμες ημέρες για μια απάντηση, καθώς τα ερωτήματά μας απαντώνται με χρονολογική σειρά.
Για να διασφαλίσουμε ότι μπορούμε να επιλύσουμε το ερώτημά σας γρήγορα, ελέγξτε ότι έχετε παράσχει τις ακόλουθες πληροφορίες:
1. Αριθμός μοντέλου προϊόντος ή εικόνες
2. Ποσότητα αγοράς
3. Υπάρχει μεταφορέας / αποστολή στο λιμάνι
4. Τα στοιχεία επικοινωνίας σας
5. Οποιεσδήποτε άλλες απαιτήσεις
Εάν έχετε ήδη παράσχει τις παραπάνω πληροφορίες, θα επικοινωνήσουμε μαζί σας σύντομα.
![]()







