Ραχί για άλμα PVC Μεγάλο Μέσο Μικρό Μάζα Αγοράς Ραχί για άλμα JP-100 Πορφυρό Σπίτι Εφαρμόσιμη Σκηνή
Λεπτομέρειες:
| Τόπος καταγωγής: | Γκουανγκντόνγκ, Κίνα |
| Μάρκα: | Rowgee |
| Πιστοποίηση: | CE RoSH |
| Αριθμό μοντέλου: | jp-100 |
Πληρωμής & Αποστολής Όροι:
| Ποσότητα παραγγελίας min: | 1 τεμάχιο |
|---|---|
| Τιμή: | $3.80/pieces 2-1999 pieces |
| Συσκευασία λεπτομέρειες: | χρωματικό κουτί, φουσκωτή |
| Χρόνος παράδοσης: | 7 έως 10 ημέρες |
| Όροι πληρωμής: | Τ/Τ |
| Δυνατότητα προσφοράς: | 50000 τεμάχια ανά μήνα |
|
Λεπτομερής ενημέρωση |
|||
| Εφαρμόσιμη σκηνή: | Οικιακή χρήση, γυμναστήριο, εμπορική χρήση | Μήκος: | 2.5 m (Προσωπικό), 2.8 m (Προσωπικό), 3 m (Προσωπικό), Άλλα, προσαρμογή |
|---|---|---|---|
| Υλικό: | Πλαστικά, σχοινί PU, άλλα, ABS, καουτσούκ, PVC, λαβή ABS, TPR | Γένος: | Για άνδρες και γυναίκες |
| is_customized: | Ναί | Τύπος έξυπνος: | Αισθητήρες, ηλεκτρονικά, ψηφιακά |
| Μετρητής άλματος: | έως 9,999 | Μετρητής κατανάλωσης θερμίδων: | έως 999 Kcal |
| Εγκατάσταση βάρους: | από 20 έως 110 κιλά | Εγκατάσταση συναγερμού: | από 1 έως 60 MINs |
| Υλικό λαβής: | ABS+Rubber | υλικό σχοινί: | PVC |
| Μήκος λαβής: | 175*26mm | βάρος: | 157G |
| Διάστημα σχοινιού: | 300 χλστ | Λειτουργεί με μπαταρία: | 1* CR2032 |
| Επισημαίνω: | Μεγάλο μεσαίο σχοινί για άλμα,Home Εφαρμόσιμη σκηνή Αλματόσχοιρο,Αγορά μικρών παρτίδων σχοινί για άλματα |
||
Περιγραφή προϊόντων
Σχοινάκι PVC Μεγάλο Μεσαίο Μικρό Μαζική Αγορά Σχοινάκι JP-100 Μωβ Οικιακή Εφαρμογή
![]()
| Όνομα προϊόντος | Σχοινάκι |
| Χρώμα | Μωβ |
| Βάρος | 157g |
| Διαστάσεις λαβής | ABS+Λάστιχο |
| Σχοινί | PVC |
| Διαστάσεις λαβής | 175 x 26mm |
| Διαστάσεις σχοινιού | 300cm |
| Ρύθμιση χρόνου άσκησης | 1~60 λεπτά |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Συμβουλές για το σχοινάκι:
Γρήγορη καύση λίπους και απώλεια βάρους, σχοινάκι για απώλεια βάρους
Εναλλάξ άσκηση ανύψωσης γονάτου
Μέρη αδυνατίσματος: χέρια, γλουτοί, μηροί, πόδια
Σταθείτε όρθιοι, με τα πόδια στο άνοιγμα των ώμων, κρατήστε ένα άκρο του σχοινιού σε κάθε χέρι και κάντε σχοινάκι. Κατά την απογείωση, κρατήστε το αριστερό σας πόδι σε κανονική στάση άλματος, σηκώστε το δεξί σας πόδι και τεντώστε το έτσι ώστε το δεξί σας γόνατο να φτάσει στο ύψος των γλουτών σας μπροστά σας. Όταν πηδάτε ξανά, αλλάξτε την κίνηση των δύο ποδιών και σηκώστε το αριστερό πόδι. Επαναλάβετε την εναλλάξ άσκηση για 1 λεπτό.
Γρήγορη καύση λίπους και απώλεια βάρους, σχοινάκι για απώλεια βάρους
Άσκηση τρεξίματος με σχοινάκι
Μέρη αδυνατίσματος: χέρια, γλουτοί, μηροί, πόδια
Σταθείτε όρθιοι με τα πόδια στο άνοιγμα των ώμων. Κρατήστε ένα άκρο του σχοινιού σε κάθε χέρι. Κατά την απογείωση, κρατήστε το αριστερό σας πόδι σε κανονική θέση άλματος. Σηκώστε το δεξί σας πόδι προς τα πίσω μέχρι τα δάχτυλα του δεξιού ποδιού σας να φτάσουν στο ύψος των γοφών σας. Όταν απογειωθείτε ξανά, αλλάξτε τα πόδια σας. Σηκώστε τα δάχτυλα των ποδιών σας στο ύψος των γοφών. Επαναλάβετε την εναλλάξ κίνηση των ποδιών 6 φορές και συνεχίστε αυτή την κίνηση για 1 λεπτό.
κυκλική κίνηση
![]()
![]()
Κύριος πελάτης
![]()
![]()
![]()
![]()
1. Μπορείτε να κάνετε προσαρμοσμένα προϊόντα και συσκευασία ?
Ναι, παρέχουμε υπηρεσία OEM, ανεξάρτητα από τα προϊόντα ή τη συσκευασία
2. Τι γίνεται με την πληρωμή ?
T/T 30% προκαταβολή, το υπόλοιπο πριν από την αποστολή LC με όψη Western Union
3. Τι γίνεται με το δείγμα και το κόστος αποστολής ?
1~2 δείγματα αποθέματος θα είναι δωρεάν, το κόστος αποστολής από την πλευρά σας. Δείγμα σε απόθεμα σε 3 ημέρες, προσαρμοσμένο
δείγμα 5-7 ημέρες.
4. Τι γίνεται με την περίοδο εγγύησης ποιότητας και την εξυπηρέτηση μετά την πώληση ?
365 ημέρες μετά την πώληση, θα αναλάβουμε 100% την ευθύνη για την ποιότητα εκτός από τη ζημιά από άνθρωπο.
5. Ποιο είναι το πρότυπο ελέγχου ποιότητας ?
Δεσμευόμαστε να εφαρμόζουμε αυστηρά τα διεθνή πρότυπα ελέγχου ποιότητας, ως προδιαγραφές επιθεώρησης εμπορευμάτων για να διασφαλίσουμε προϊόντα υψηλής ποιότητας
Το εσωτερικό μας πρότυπο ελέγχου ποιότητας είναι AQL: 1.5, 4.0
6. Τι γίνεται με την παράδοση ?
Η έγκαιρη παράδοση είναι η βασική μας αρχή, η ημερομηνία παράδοσης στο συμβόλαιο θα γίνεται σεβαστή κατά 100%.







